Paskaitos Lietuvoje

Intensyvūs kursai tiesiogiai iš studijos arba vaizdo įrašų forma. Pritaikyti norintiems įrašinėti, suvedinėti ir tobulėti

Režisieriaus klausa yra tokia pati, kaip ir daugelio. Tačiau patyręs specialistas tame pačiame garse gali pastebėti visai kitus dalykus, todėl nesunkiai priima kūrybinius ir techninius sprendimus. Atskleiskite savo kūrybinį potencialą išmokę žvelgti į garsą skirtingais rakursais.

Šie kursai bus tranlsiuojami tiesiogiai iš garso įrašų studijos Vilniuje. Juos galima stebėti realiu laiku arba mūsų serveryje Jums patogiu metu. Kursai trunka 9 mėnesius. Kas savaitę po vieną 1.5 val. trukmės paskaitą. Kiekviena paskaita turi po namų užduotį. Ją atlikus, savo rezultatus galite aptarti su kursų vadovu. Kursų kaina 90 Eur/mėn. Mokant už visus kursus iškarto, kaina 80 Eur/mėn. Kursus galima pirkti nuosekliai nuo pradžių, po mėnesį arba visus kursus iš karto. Paskaitos atskiromis dalimis nėra parduodamos.

Kurso programa:

Garso režisūros kursai trunka 9 mėnesius. Kiekvienas mėnesis turi platesnę temą, kuri yra išskaidyta į 4-5 paskaitas. Vienos paskaitos trukmė 1 - 1.5 val. Visos paskaitos yra vaizdo įrašų forma. Tikslų paskaitų temų planą galite parsisiųsti čia.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

Kursams reikia:

Kompiuterio

Kursams Jums reikės namuose turėti kompiuterį su DAW programa arba skaitmeninį pultą namų užduotims atlikti. Taip pat ausines arba monitorines kolonėles girdėti tiksliam garsui.

Programos

Dalyvaujant reikia mokėti pasirinktos darbo programų pagrindus. (Cubase, Ableton Live, FL studio ar kurios kitos.) Kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro. Visi dalyvaujantys kursuose gaus nemokamus Cubase Elements vaizdo mokymus Lietuvių kalba.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Rekomenduojame nusimatyti pastovų laiką, kai atlikinėsite namų užduotis.

Ramios vietos

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Vieta


Visa Lietuva, internetu.

Kaina

  90Eur/mėn

  80Eur/mėn mokant už 9 mėnesius

Laikas

Pirmadieniais nuo 19 val.

arba vaizdo įrašas Jums patogiu metu
 

 

 

Jeigu abejojte ar šie kursai Jums - kviečiame registruotis ir prisijungti į pirmą paskaitą. Jeigu kursų nutarsite nelankyti - už ją mokėti nereikės.

Laikas investuoti į save

Registruokis