Paskaitos Vilniuje

Intensyvūs kursai grupėje, norintiems įrašinėti, suvedinėti ir tobulėti.

Režisieriaus klausa yra tokia pati, kaip ir daugelio. Tačiau patyręs specialistas tame pačiame garse gali pastebėti visai kitus dalykus, todėl nesunkiai priima kūrybinius ir techninius sprendimus. Atskleiskite savo kūrybinį potencialą išmokę žvelgti į garsą skirtingais rakursais.

KURSO PROGRAMA

Garso režisūros kursai trunka 4 mėnesius. Nuo vasario iki gegužės pabaigos. Kiekvienas mėnesis turi platesnę temą, kuri yra išskaidyta į 4-5 paskaitas. Vienos paskaitos trukmė 1 - 1.5 val. Paskaitos prasidės vasario 4d. Norėdami pamatyti visų paskaitų temas ir datas, galite parsisiųsti kurso programą paspaudę čia.

MOKYMAI PER ZOOM

Paskaitos karantino laikotarpiu vyks internetu, naudojantis Zoom programa. LR vyriausybei paskelbus, kad galima suaugusiųjų nefomralų švietimą organizuoti gyvai, paskaitos bus tęsiamos gyvai, įrašų studijoje Vilniuje. Užsiregistravus į kursus, gausite Zoom prisijungimo nuorodą. Naudojantis ja, galėsite dalyvauti paskaitose.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

Registruokis

KURSUS VEDA

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

KURSAMS REIKĖS:

Kompiuterio

Kursams Jums reikės turėti kompiuterį su ausinėmis arba monitorinėmis kolonėlemis. Pradžioje tinka paprastos ausinės ir nešiojamas kompiuteris. Jeigu jausite, kad turimos įrangos neužtenka - tik tuomet verta investuoti į geresnę.

Programos

Kursų namų užduotims atlikti reikia mokėti vienos iš darbo programų pagrindus. (Cubase, Ableton, Logic, Pro Tools ar bet kurios kitos.) Visa kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro 11. Jeigu jokia programa nesinaudojate, prie kursų nemokamai pasiūlysime Cubase vaizdo mokymus.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Taip pat rekomenduojame sekti muzikines rekomendacijas ir perklausyti siūlomus albumus. Šią dalį galima daryti pakeliui į darbą ar užsiimant ir kita veikla.

Ramios vietos

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Vieta

  Zoom arba Konstitucijos pr. 12
  Kursai vyks grupėje iš 8-15 žmonių

Kaina

    90 Eur/mėn
    80 Eur/mėn mokant už 4 mėn

Laikas

   Ketvirtadieniais 19 val. 
   pradžia 2021 02 04

  

 

KURSŲ SERVERIS

Pradėjus mokymus, gausite prisijungimo duomenis prie mūsų serverio. Jame rasite visą medžiagą susijusią su mokymais: paskaitose naudotas skaidres, namų užduotis, papildomus klausymo failus, Cubase mokymus ir internetu vykusių paskaitų vaizdo įrašus.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Jeigu abejojate ar šie kursai Jums arba prieš pradėdami norinte įsitikinti mokymų kokybe - kviečiame registruotis ir dalyvauti pirmoje paskaitoje. Jeigu kursų nutarsite nelankyti - už ją mokėti nereikės.

Pradėk jau šiandien!

Registruokis