Paskaitos grupėse

Praktiniai kursai studijoje apie instrumentų įgarsinimą renginiuose ir studijose. Suvedimą ir darbą su muzikantais.

Daugeliui dirbančių su garsu yra pažįstamas situacija, kad įrašai namų studijoje skamba gerai, o juos išgirdus naujoje vietoje jie pasikeičia. Kartais atrodo, kad visiškai dingsta žemi dažniai, trūksta energijos būgnams arba garsas skamba plonai ir nusileidžia kitiems įrašams. Taip pat dirbantiems su gyvų renginių garsu pažįstamas pojūtis, kad koncertas lyg ir vyksta, bet esate ne iki galo patenkinti girdimu garsu, o kaip pasiekti geresnį rezultatą - trūksta žinių.

Darbas su garsu yra pagrįstas fizikos dėsniais. Todėl galime lengvai nusakyti ko reikia, kad jis skambėtų kitaip. Tačiau tam reikia gerai išmanyti savo turimus efektus, suprasti, kaip techniniai sprendimai paveiks muzikinę idėją ir nebijoti kūrybiškai prisidėti prie kūrinio atskelidžiant jo gerąsias puses. Būtent šių dalykų ir mokysimės garso režisūros kursuose Klaipėdoje.

Kurso programa:

Garso režisūros kursai trunka 2 mėnesius. Nuo vasario iki kovo pabaigos. Kiekvienas mėnesis turi platesnę temą, kuri yra  išskaidyta į 4-5 paskaitas. Vienos paskaitos trukmė 3 val. Norėdami pamatyti visų paskaitų temas ir datas, galite parsisiųsti kurso programą paspaudę čia.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

Kursams reikia:

Kompiuterio

Kursams Jums reikės namuose turėti kompiuterį su DAW programa arba skaitmeninį pultą namų užduotims atlikti. Taip pat ausines arba monitorines kolonėles girdėti tiksliam garsui.

Programos

Dalyvaujant reikia mokėti pasirinktos darbo programų pagrindus. (Cubase, Ableton Live, FL studio ar kurios kitos.) Kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro. Visi dalyvaujantys kursuose gaus nemokamus Cubase Elements vaizdo mokymus Lietuvių kalba.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Rekomenduojame nusimatyti pastovų laiką, kai atlikinėsite namų užduotis.

Ramios vietos

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Vieta


Dubysos g. 60A, Klaipėda

Kaina

  320 Eur (už visus kursus)

Laikas

Kursų laikas 18-21 val.
Paskaitos vyks antradieniais
pirma paskaita: vasario 4 d.

 

Laikas investuoti į save

Registruokis