Muzikos prodiusavimas

Supraskite muzikos teoriją, aranžavimą ir šiuolaikinių technologijų galimybes.Kurkite muziką kuria norisi dalintis.

Muzikos prodiuseris užtikrina, kad daina ar albumas skambėtų gerai. Jo darbas gali skirtis nuo to, su kuo jis dirba. Pagrindinėmis veiklomis galima įvardinti: muzikinius dainos sprendimus, kūrinių struktūros redagavimą, darbų derinimo su muzikantais, įrašų planavimą.

 

Šiame kurse išmoksite muzikos teorijos pagrindų, reikalingų rašant dainos harmoniją. Suprasite skirtingus sintezatorius, naudojamus kuriant aranžuotes. Atrasite perkusijos galimybes programuojant būgnus ir įvairių šiuolaikinių garso efektų kūrimo, bei pritaikymo galimybes.

Kurso programa:

Vasaris

1. Garsas ir subtractive sintezė

2. Muzikos teorija 1

3. Muzikos teorija 2

4. Muzikos kūrinio formavimas

Kovas

5. Tembrų kūrimas

6. Būgnų programavimas

7. Bosinės linijos

8. Arpegiatoriai

Balandis

9. Efektų ir samplų gamyba

10. Vokalo efektai

11. Wavetable sintezatoriai

12. Muzikos stilių rėmai

Gegužė

13. Bendradarbiavimo platformos

14. Garso kūrimas vaizdui

15. Suvedimas

16. Masteringas

17. Muzikos marketingas

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

Kursams reikia:

Kompiuterio

Kursams reikės nešiojamo kompiuterio su ausinėmis. Jį reikės atsinešti į paskaitas. Jų metu aptariamus darbus atliksite praktiškai.

Programos

Dalyvaujant reikia mokėti pasirinktos darbo programų pagrindus. (Cubase, Ableton Live, FL studio ar kurios kitos.) Kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Rekomenduojame nusimatyti pastovų laiką, kai atlikinėsite namų užduotis.

Ramios vietos

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Vieta

Vilniuje: Žirmūnų g. 1E

Klaipėdoje: Dubysos g. 58A

Kaina

     90 Eur/mėn

80 Eur/mėn mokant iškarto už 4 mėn

Laikas

Vilniuje vasario 6d. (trečiadieniais)

Klaipėdoje vasario 4d. (pirmadieniais)

Kursų pradžia 19 val.

Laikas investuoti į save

Registruokis