Apie mus

Prieš dešimt ir daugiau metų Lietuvoje sklandė gandas, kad čia niekas nemoka gerai įrašyti būgnų. Tuometiniams muzikantams tai teko girdėti ir kartoti kaip mantrą. Paskatinti tokio požiūrio ėmėm burti bendraminčius, kurie domisi garsu, įrašais, technologijomis ir muzika plačiąja prasme. Tai buvo entuziastai darydavę daugybės grupių įrašus ir padėję ieškotis joms skambesio.

Studijos įkūrimas

2008 metais buvo įkurta ACCU garso įrašų studija. Studijos lokacija per dešimt jos įkūrimo metų keitėsi. Pirmoji vieta buvo Vilniuje, Skroblų gatvėje. Nuo šios lokacijos atsirado raudona spalva mūsų logotipe. Taip pat čia daugybę valandų praleidome įrašinėdami būgnus ir tobulindami išgaunamą skambesį.

Studija šiaurėje

Vėliau persikraustyta į didesnes patalpas Žirmūnuose, Šiaurės miestelyje. Ši erdvė atvėrė galimybes imtis rimtesnių projektų, nes studijoje atnaujinome įrangą ir tuo pačiu turėjome dvi izoliuotas įrašų patalpas.

Dabartinė studija

Dėl akustikos ir gyvų instrumentų įrašų kokybės studija buvo nutarta perkelti į dar didesnes patalpas, kuriose yra galimybė įrašinėti chorą, styginių ar pučiamųjų ansamblį vienu metu, 700 vietų salėje su puikia akustika, talpinančioje fortepijoną. Šiose patalpose mes esame ir dabar. Jeigu kada norėsite užsukti – praneškite.

Edukacija

 2013 metais pradėjome rengti mokymus garso režisieriams. Juos organizuojame įvairiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Per penkis šių mokymų metus, kursuose spėjo apsilankyti arti 400 žmonių. Paskatinti tokio susidomėjimo kokybišku garso režisūros mokslu, šiais metais sukūrėme internetinių mokymų platformą: kursai.accu.lt